Partner, strony internetowe i banery flash

1 View Comment Off

Partner, strony internetowe i banery flash
Partner stał za jego plecami z rewolwerem dociśniętym lufą do jego głowy. Dlaczego to robisz? zapytał, przecież wszystko mi już zabrałeś. O, nie wszystko, wycedził przez zęby mężczyzna, została jeszcze polisa na życie. Twoja żona i ja nie możemy odpuścić takich pieniędzy. To kupa forsy.

Jeśli upozorujesz samobójstwo i tak jej nie wypłacą. Kto mówi o samobójstwie? cynicznie zdziwił się partner, padniesz ofiarą zabójstwa. Wszystko jest przygotowane. Włącz komputer i wejdź w internet. Mechanicznie zrobił to, co tamten sobie życzył. Teraz znajdź strony internetowe z branży zajmującej się tworzeniem stron www. Poszukaj firmy Usługi webowe Warszawa. Dobrze. Otwórz stronę internetową firmy. Tak. Co widzisz? Dwa banery flash. Prawidłowo. Kliknij w pierwszy baner. Na ekranie ukazała się wąska uliczka w jakimś brudnym, wyludnionym miasteczku. Zakapturzona postać szła naprzeciwko mężczyzny bardzo podobnego do niego. Za chwilę, powiedział partner, ujrzysz swoją własną śmierć. Kim jest ta zakapturzona postać? zapytał zaciekawiony. Naprawdę chcesz wiedzieć? Ty byś nie chciał na moim miejscu? Dobrze. Opuść banery flash i przeszukaj strony internetowe o tej samej rematyce co poprzednio. Na jednej z nich znajdziesz kolejne banery. Masz? Świetnie. Kliknij w ten niżej. Ujrzał swoją żonę unoszącą do ucha komórkę. Halo, krzyczała zdenerwowana, policja? Panie komendancie, mój mąż zniknął. Rano powiedział, że idzie do swojej firmy. Był wściekły. Kiedy nie wrócił do południa, zaczęłam go szukać. W firmie powiedziano mi, że, owszem był, wpadł do gabinetu szefa, po chwili wypadł, i tyle go widzieli. Proszę znaleźć mojego męża. Boję się, że coś mu się stało.

Partner uśmiechnął się z satysfakcją. Kliknij teraz, powiedział, w drugi baner flash. Kliknął. W takt podniecającej muzyki jego żona rozbierała się w ich małżeńskiej sypialni. Rozbierała się powoli, ze znawstwem. Na zakończenie spojrzała w ekran i wydęła usta jak do pocałunku. Nie przypuszczałem, że ona potrafi być tak wulgarna, pomyślał. Żona z pogardliwym wyrazem twarzy odwróciła głowę w drugą stronę i narzuciła na siebie czarną pelerynę z kapturem. Wiedział już wszystko. Po co mi to pokazujesz? zapytał partnera, i co mają ze mną wspólnego wskazane przez Ciebie strony internetowe? Pierwszy raz o nich słyszę. Ja nie, odpowiedział partner, napad na bank w zeszłym tygodniu to ich i moje dzieło. Te strony internetowe to przykrywka, bardzo przydatna przykrywka. Oni też sporządzili ten pokaz. Partner rozrzewnił się: Byłeś dobrym, lojalnym partnerem. Wiedziałeś dużo o moich sprawkach i nie wydałeś mnie komendantowi. Należy ci się nagroda. Otwórz poprzednie banery flash. Znowu pojawiła się wąska uliczka i dwie postacie idące naprzeciwko siebie. W pewnym momencie zakapturzona postać wyciągnęła spod peleryny rewolwer, wycelowała w drugą postać i nacisnęła spust. Dwa strzały, na ekranie monitora i w pokoju, padły równocześnie.

About the author

Related Articles

Archiwa